V rámci veľkokapacitnej tlače ponúka naša spoločnosť vysoko efektívne veľkoobjemové digitálne tlačiarne a digitálne tlačiarenské zariadenia ponúkajúce konzistentnú kvalitu a požadovanú produktivitu.

Vysoko kvalitná systémová architektúra prináša rýchlu a kontinuálnu tlač i rýchloschnúce výtlačky pripravené k okamžitému použitiu. Ponúkané tlačiarne sú navyše neobyčajne robustné a výkonné zariadenia, ktoré môžu nahradiť niekoľko aktuálnych digitálnych tlačiarní.

Výber tlačiarní riešime v tesnej spolupráci s našimi zákazníkmi, aby sme zaistili, že ponúkneme plne integrované riešenie, ktoré splní všetky ich požiadavky. Súčasťou nových tlačiarní je aj rad dokončovacích nástrojov a software pre rozličné typy tlače tak, aby zjednodušili produkciu zákazníkom z rôznych segmentov.

Veľkoobjemová tlač, to je vysoká efektivita, produktivita, robustnosť i skutočná používateľská prívetivosť. Všetky tieto vlastnosti potvrdzujú, že práve tento typ tlačiarní je ideálnym partnerom pre všetkých poskytovateľov tlačových služieb i veľké spoločnosti, ktoré chcú odlíšiť ponuku svojich služieb od konkurencie, vystúpiť z davu a zaistiť si dlhodobý rast.

Veľkokapacitná tlač